MBR - MEDICAL BEAUTY RESEARCH

MARKA INNA NIŻ WSZYSTKIE

Firma MBR powstała w 2000r, w uznanym niemieckim uzdrowisku Bad Schlema w Saksonii, łącząc bogate tradycje z technologicznym zaawansowaniem. Naukowcy marki MBR korzystają z  najnowocześniejszych technologii i odkryć w dziedzinie badań nad skórą. Receptury produktów są  na bieżąco uaktualniane, aby ich efektywność była możliwie najwyższa. 

MBR to złożona koncepcja profesjonalnego i progresywnego dbania o skórę.

Pielęgnacja skóry na pograniczu z medycyną estetyczną.


Ekskluzywna, niemiecka marka medyczna MBR (Medical Beauty Research) proponuje kosmetyki pielęgnacyjne, które wspomagają metody oraz efekty medycyny estetycznej i plastycznej w fazie przed- i pooperacyjnej. Preparaty te zawierają najlepsze i najnowocześniejsze substancje aktywne, czynne biologicznie, w maksymalnym stężeniu (niemiecki certyfikat jakości TÜV), dużo wyższym niż w standardowych kosmetykach.
Produkty MBR to profesjonalna i zaawansowana pielęgnacja, stanowiąca doskonałą alternatywę dla osób, które chcą uniknąć ingerencji igły lub skalpela.

innowacyjność MBR

Innowacyjny system pielęgnacji skóry w 3 krokach: OPEN − TREAT – CLOSE (OTWIERANIE – ODŻYWIANE - ZAMYKANIE)

Certyfikaty dla MBR

Niemiecki certyfikat jakości TÜV przyznany (i regularnie audytowany) za:

  • najlepsze i najnowocześniejsze substancje aktywne, czynne biologicznie
  • najwyższe możliwe stężenia składników aktywnych przy maksymalnej tolerancji skóry

INDYWIDUALNE DOPASOWANIE

Niezależnie do kondycji skóry przywracany jest jej najlepszy, naturalny stan (marka nie stosuje podziału produktów ze względu na wiek).

PROCEDURY MBR

“New Generation” – procedura aktualizacji receptur. Dział Badań i Rozwoju monitoruje stan badań i na bieżąco dostosowuje receptury by zawierały najbardziej skuteczne cząsteczki i substancje aktywne.

NIEZWYKŁE OPAKOWANIE

System pakowania „AIRLESS” - większość produktów pakowana jest bez dostępu powietrza i światła. Zapobiega to procesowe biodegradacji składników aktywnych i maksymalizuje efektywność ich działania na skórę.

TYLKO NATURA

Produkty nie zawierają: PEG (emulgatory; mieszaniny syntetycznych związków chemicznych, w ich skład wchodzą między innymi glikol propylenowy i glikol polietylenowy), parabenów, olejów mineralnych i substancji zapachowych.

BESTSELLERY