PRZEWODNIK SŁONECZNY MBR

PRZEWODNIK SŁONECZNY MBR

System MBR SUN GUIDE pozwala nawet czcicielom słońca cieszyć się słońcem bez opieki i uzyskać piękną, równą, a przede wszystkim bezpieczną opaleniznę.

System MBR UVA / UVB PROTECTION składa się z innowacyjnych filtrów, które zapewniają niespotykaną skuteczność w ochronie przeciwsłonecznej. Nowe filtry o szerokim spektrum działania są wyjątkowo stabilne i charakteryzują się najwyższym poziomem ochrony osiągalnym zgodnie z najnowszymi standardami UE. W przeciwieństwie do konwencjonalnych filtrów, które zapewniają jedynie ochronę przed promieniami UVB, MBR UVA / UVB PROTECTION SYSTEM osiąga najwyższy możliwy poziom ochrony przed niebezpiecznymi promieniami UVA. Duża część promieni słonecznych jest natychmiast odbijana lub rozprowadzana na skórze, podczas gdy reszta jest pochłaniana. Produkt tworzy ochronną warstwę na skórze, aby zapewnić długotrwałą ochronę. medical SUN care® zapewnia w ten sposób aktywną ochronę przed starzeniem się skóry wywołanym przez słońce, zmniejsza ryzyko raka skóry i chroni przed plamami pigmentacyjnymi i zmarszczkami spowodowanymi przez słońce.

Zrównoważony system MBR CARE / REPAIR SYSTEM pielęgnuje i regeneruje skórę nawet gdy jest wystawiony na działanie słońca. Wybrane aktywne kompleksy nawilżają suchą skórę. Wydajność wilgoci w skórze ulega poprawie i zwiększa się, podczas gdy drobne nierówności są naprawiane. Wysokiej jakości substancje pielęgnujące skutecznie łagodzą, relaksują i nawilżają zestresowaną skórę, dzięki czemu stają się jedwabiście gładkie i nadają jej przejrzysty, matowy wygląd.

Inteligentny system obronny MBR CELL DEFENSE SYSTEM stymuluje naturalne mechanizmy obronne skóry i aktywnie przeciwdziała uszkodzeniom skóry wywołanym przez słońce. Wszechstronny system chroni przed uszkodzeniem komórek i poprawia regenerację komórek.