New Buildify page

MBR - MEDICAL BEAUTY RESEARCH

MARKA INNA NIŻ WSZYSTKIE

Pielęgnacja skóry na pograniczu z medycyną estetyczną.


Ekskluzywna, niemiecka marka medyczna MBR (Medical Beauty Research) proponuje kosmetyki pielęgnacyjne, które wspomagają metody oraz efekty medycyny estetycznej i plastycznej w fazie przed- i pooperacyjnej. Preparaty te zawierają najlepsze i najnowocześniejsze substancje aktywne, czynne biologicznie, w maksymalnym stężeniu (niemiecki certyfikat jakości TÜV), dużo wyższym niż w standardowych kosmetykach.
Produkty MBR to profesjonalna i zaawansowana pielęgnacja, stanowiąca doskonałą alternatywę dla osób, które chcą uniknąć ingerencji igły lub skalpela.

TYLKO NATURA

Produkty nie zawierają: PEG (emulgatory; mieszaniny syntetycznych związków chemicznych, w ich skład wchodzą między innymi glikol propylenowy i glikol polietylenowy), parabenów, olejów mineralnych i substancji zapachowych.

NIEZWYKŁE OPAKOWANIE

System pakowania „AIRLESS” - większość produktów pakowana jest bez dostępu powietrza i światła. Zapobiega to procesowe biodegradacji składników aktywnych i maksymalizuje efektywność ich działania na skórę.

PROCEDURY MBR

“New Generation” – procedura aktualizacji receptur. Dział Badań i Rozwoju monitoruje stan badań i na bieżąco dostosowuje receptury by zawierały najbardziej skuteczne cząsteczki i substancje aktywne.

INDYWIDUALNE DOPASOWANIE

Niezależnie do kondycji skóry przywracany jest jej najlepszy, naturalny stan (marka nie stosuje podziału produktów ze względu na wiek).

innowacyjność MBR

Innowacyjny system pielęgnacji skóry w 3 krokach: OPEN − TREAT – CLOSE (OTWIERANIE – ODŻYWIANE - ZAMYKANIE)

Certyfikaty dla MBR

Niemiecki certyfikat jakości TÜV przyznany (i regularnie audytowany) za:

  • najlepsze i najnowocześniejsze substancje aktywne, czynne biologicznie
  • najwyższe możliwe stężenia składników aktywnych przy maksymalnej tolerancji skóry

BESTSELLERY